خانه / ثبت نام دوره جامع مکالمه محور new interchange

ثبت نام دوره جامع مکالمه محور new interchange

دوره جامع مکالمه محور با مجموعه کتب new interchange در ۸ ترمسوالات متداول

 ❓این دوره به چه صورتی ارائه میشود؟
✅ این دوره به شکل غیر حضوری از طریق یک سامانه آموزشی تلگرامی و به زودی اپلیکیشن مخصوص ارائه می شود که فایلهای صوتی و تصویری قابل دانلود و تمرین های این دوره در این سامانه آموزشی بی نظیر تقدیم شما عزیزان می گردد.

❓چرا این آموزشها بصورت بسته فیزیکی و سیدی ارائه نمیشود ؟
✅ زیرا فایلهای این دوره دائما بروز رسانی میشود و محتوای جدید به دوره اضافه میگردد که در بسته فیزیکی این امکان وجود ندارد ضمن اینکه در سامانه آموزشی، شما با یک شاهکار آموزشی روبرو هستید که این سامانه کاری خواهد کرد که شما به این دوره عمل کنید و دائما شما را با محتوای این دوره درآمیخته می کند و دائما شما را پیگیری می کند تا که نتیجه بگیرید و در بسته فیزیکی چنین امکاناتی هرگز وجود ندارد

❓یعنی به محتوای آموزشی دائما اضافه میشود ؟
✅ دوره مقدماتی ما شامل ۸۰ جلسه آموزشی است ولی دوره به گونه ای طراحی شده که دائما محتواهایی بصورت دوره و خلاصه این ۸۰ جلسه تا پایان عمر در سامانه آموزشی به شما ارائه می شود که هیچ زمان این متدها را فراموش نکنید و به نوعی آنها را زندگی کنید و عمل نمایید. و در دوره کامل شما در ۳۲۰ جلسه آموزشهای بسیار قوی در حوزه مهارت مکالمه ، لیسنینگ ، تقویت دامنه لغات و تقویت اعتماد به نفس را خواهید دید که مطمئن باشید خیلی از این تکنیک ها برای کسانی هم که اهل مطالعه هستند نیز جدید خواهد بود و مطمئن باشید که به یاری خداوند شما را به هدف نهایی خواهد رساند.

❓الان که تلگرام فیلتر است، ما چگونه فایلها را دریافت می کنیم؟
✅ سامانه آموزشی ما علاوه بر بستر ربات تلگرام، بصورت یک اپلیکشن حرفه ای نیز ارائه خواهد شد و خدمات آموزشی ما در این اپلیکشن دائما اضافه شده و یک سیستم آموزشی فوق حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهد شد که بی نظیر است💯

❓در دوره های حضوری از مدرس میتوان سوال پرسید ؛ اما در دوره غیر حضوری این امکان وجود ندارد و اگر سوالی درباره این آموزشها داشته باشیم از کی بپرسیم ؟
✅ این دوره به گونه ای است که تا پایان دوره به اکثر سوالات و ابهامات شما در جلسه های بعدی پاسخ داده می شود و اگر سوالی باقی بماند که تا آخرین جلسه به جواب آن نرسیده باشید ، امکان سوال از کارشناس آموزشی در سامانه برای شما مهیا می شود و مطمئن باشید که در هیچ دوره حضوری امکان دسترسی به این تعداد محتوا و دریافت پاسخ را نخواهید داشت. علاوه بر محتوای اموزشی که روزانه در دسترس شما قرار میگیرد در یک گروه پشتیبانی نیز عضو خواهید شد.

❓چقدر این آموزشها می تواند در زندگی من تغییر ایجاد کند و به یادگیری زبان انگلیسی کمک کند؟
✅ به اندازه ای که از این تکنیک ها و مطالب استفاده کنی ، جواب خواهی گرفت مثل سایر کاربرانی که به نتیجه های عالی رسیده اند ، حتما نظرات کاربران عزیز این دوره را در کانال نظرات مشاهده کن تا بهتر تصمیم به سرمایه گذاری در این دوره بگیری.

❓چرا باید این دوره را بخرم ؟ من نمیدانم این دوره چقدر میتواند مفید باشد؟!
✅ اصراری به خرید نیست و اگر زمان یک نگرش و تغییر بزرگ در زندگی شما فرا رسیده باشد ، حتما در این دوره شرکت خواهی کرد. توصیه می کنم جهت اطمینان بیشتر ویدئوهای معرفی دوره و نمونه دروس را در این کانال ببینی و اگر بازم هم شک داری حتما به کانال نظرات کاربران نگاهی بینداز تا با خیال راحت وارد این دوره بی نظیر شوی

❓چه تضمینی برای شرکت در این دوره و دستیابی به نتایج وجود دارد ؟
✅ دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از دریافت کلیه فایلها و پاسخ ها ، به مدت ۴۰ روز از تاریخ خرید میباشد تا تو خودت نتیجه ها را درک کنی و به توانایی های خودت و این دوره ارزشمند ایمان بیاوری.

ما به محصول خود ایمان و به کاربران عزیزمان بی نهایت اعتماد داریم💯

دوره مقدماتی + تکمیلی

۵۵% تخفیف استثنایی
هزار تومان۱۳۵۰۰۰۰
هزار تومان ۶۰۸

  • مجموعه کامل اینترچنج نسخه ۵
  • ۴ کتاب آموزشی کامل
  • پشتیبانی و آپدیت مادام العمر

ثبت نام
Popular

دوره مقدماتی

۴۴% تخفیف استثنایی
هزار تومان۳۳۷۰۰۰
هزار تومان ۱۸۹

  • کتاب intro اینترچنج نسخه ۵
  • ۱ کتاب آموزشی کامل
  • پشتیبانی و آپدیت مادام العمر

ثبت نام

شروع دوره جدید ۱ بهمن ماه ۹۷

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما مطالب آموزشی را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.

تبریک میگم! با موفقیت عضو خبرنامه شدید!

اشکالی در ثبت به وجود آمد. لطفا دوباره تلاش کنید

وکب رمزی | انگلیسی جادویی، بدون فراموشی will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.